Demential Reveire

Rpg real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Group staff
House points
1670 puncte
450 puncte
210 puncte
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Parteneri
forum gratuit

Distribuiţi | 

Welcome in the sunshine<3

In jos 
AutorMesaj
Scarlett Denvis
Roosewert

Data de inscriere : 03/01/2012

MesajSubiect: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 2:47 am

Era obosita,somnoroasa si ar fi vrut niste aer proaspat intre ore.Mergea usor pe holurile inntunecate luminate doar putin de lumina de afara care mai intra prin geamuri in diferite forme acaparand pereti in unele colturii.
Urca usor scarile catre acoperis aproape alunecand,clar era ametita si aeriana dar nu era ceva nou pentru ea.Se rezema de balustrada privind plictisita cerul.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bella Gremit
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 3:02 am

Ma durea capul atat de tare , simteam ca imi exploideaza. Ma plimbam pe holuri , fara chef de nimic si de nimeni. Ajunsesem sa ma urasc pe mine insami pentru comportamentul din aceste zile. Aveam de gand sa merg pe acoperis , acolo era multa liniste. Urc scarile care duc spre acel loc , oftand. Ma simteam aiurea , nu mai stiam nimic de mine. Eram o alta eu. Ajung pe acoperis , observand-o pe blondina care statea langa bara. Merg incet , cu pasi marunti catre balustrada , observand intreg peisajul care te ametea.
Sus In jos
Scarlett Denvis
Roosewert

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 3:45 am

Simti o prezenta langa ea tresarind usor uitanduse in acea parte.O fata roscata statea langa ea,langa bara privind acel peisaj care pana si eu ii dadea rau de inaltimi.
Fetei ii parea ca ii este rau,parand un pic ametita.Se intoarse cu tot corpul la ea zambind larg.
-Esti bine?cine stie poate avea vreo problema si ea o putea ajuta era destul de prietenoasa si ii pasa de toti cei din jur,ea vroia doar zambete largi langa ea,era ambitia ei.
Sus In jos
Bella Gremit
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 4:04 am

Aud vocea fetei. O voce frumoasa , era adevarat. Da , sunt bine. Sunt cam obosita , dar sunt bine. spun zambind cald catre fata. Ma uit in continuare la cer , dupa care clipesc de cateva ori. Era cam plictisitor , trecusera deja 10 minute si eu eram plictisita. Imi trec o data mana prin par , aranjandu-l. Nu state , din cauza vantului. Cateodata , ma enerva si imi venea sa il tai , dar nu voiam sa stau mult sa imi creasca la loc. In plus , imi place sa am parul lung.
Sus In jos
Scarlett Denvis
Roosewert

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 4:32 am

-Ma bucur atunci,sper ca asa este.zise zambind cald folosind aceiasi voce calda si linistitoare ca a fetei.Scarlett,incantata.zise zambind larg intinzandu-i usor mana ei micuta si fina.Ii placea sa se prezinte pentru ca isi iubea numele mereu a crezut ca parintii ei au fost inspirati cand i-au dat acest nume pe care il iubeaste atat de mult.
Sus In jos
Bella Gremit
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 4:38 am

Eu sunt Bella. Daca vrei imi zici Zuzu , Zozo sau Bell. Sau , imi zici cum vrei tu. spun zambind usor si strang usor mana fetei. Era o fata dulce , prietenoasa. Asa parea la inceput. Ar fi bine daca ar fi asa , mi-as mai face o prietena , nu as mai sta si as bantui orasu de una singura. Ma uit la Scarlett , zambind cald , apoi imi intorc privirea spre cerul putin innorat. Afara era destul de bine , putin cam frig dar acceptabil.
Sus In jos
Scarlett Denvis
Roosewert

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   Joi Ian 05, 2012 7:16 am

Okey,am sa raman cu Bella ai un nume frumos.
Se pare ca insfarsit Scarlett putea spune ca a dat peste o persoana vesela si chiar dorea sa isi faca prietenii,in fata ei deja afisanduse o potentiala prietena.Fata avand un caracter dulce,prietenos si poate si copilaros ca Scarlett.Se rezeama cu spatele de bara rece lasanduse pe spate,era destul de frig afara insa nu se temea de o raceala sau ceva nu avea sanse sa fie omora din cauza uneia.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Welcome in the sunshine<3   

Sus In jos

Welcome in the sunshine<3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Demential Reveire :: Etajul I :classes :: The roof-
Mergi direct la: