Demential Reveire

Rpg real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Group staff
House points
1670 puncte
450 puncte
210 puncte
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Parteneri
forum gratuit

Distribuiţi | 

Show me your secret!

In jos 
AutorMesaj
Eric Lachance
Kentfrond

Data de inscriere : 03/01/2012

MesajSubiect: Show me your secret!   Sam Ian 07, 2012 5:18 am

In sfarsit ajunsese si Eric in padure, alaturi de motocicleta sa si, bineitneels, si cu Bella. Ce'i drept, le luasera cam mult pana iesisera din academie dar pentru brunet nu mai avea nicio importanta acum. Macar isi luase motocicleta cu el chiar daca va trebui totusi sa o paraseasca la un moment dat.
Ajunsera si in fata padurii. Eric opri motocicleta brusc intorcandu'si capul spre Bella, zambind.
- Ei bine, uita ca am ajuns si aici. spuse oarecum mandra, zambind gales.
Nu dura mult si-si aprinsese alta tigara.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bella Gremit
Kentfrond

Data de inscriere : 03/01/2012

MesajSubiect: Re: Show me your secret!   Sam Ian 07, 2012 6:50 am

Analizez acel loc , era foarte liniste. Deocamdata. Poate ma apucau pe mine nebuniile si incepeam sa tip pe acolo .Orice era posibil .Ma dau jos de pa motocicleta , si ma uit in fata. Padurea era putin intunecata , dar mie imi place foarte mult. Clipesc de cateva ori , uitandu-ma la cer. Era foarte putin innorat , dar presimteam ca o sa apara soarele in curand. Ma uit la Eric zambind dulce , apoi fac cativa pasi. Iti place sa fumezi , nu? zic putin ironica razand usor.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Show me your secret!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Demential Reveire :: Out of Kentreind :: The woods-
Mergi direct la: