Demential Reveire

Rpg real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Group staff
House points
1670 puncte
450 puncte
210 puncte
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Parteneri
forum gratuit

Distribuiţi | 

Free to play games.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Andrew Cooper

Data de inscriere : 14/01/2012

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Vin Ian 20, 2012 9:57 am

Se ridica si el intr-un final si o lua usor de mana schitand un zambet.
,,Si unde vrei sa mergem scumpo? " intreba calm , dar cu un ton pervers cum avea obiceiul.
Cum se spune ,,obiceiurile mor greu".Se indrepta spre iesire zambind calm si inca asteptandu-i raspunsul.Era el mai na cum era , dar cand vroia ceva obtinea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Vin Ian 20, 2012 11:29 am

Ii cuprinse si ea mana sarutandu-l scurt.Iesi din cafenea punandu-si mana in par vantul batandui-l.
-Unde vrei tu.zise calma privind acel peisaj plin de fruinze zburatoare,poate se lasa prea usor insa pana la urma este norocul ei si nu il va pierde.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://robotsallover.4umer.com/
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Vin Ian 20, 2012 11:34 am

,, Mergem la mine? Ne uitam si la un film? " intreba privind-o si tragand-o mai apraope de el , vatnul batand destul de tare.
Schita un mic zambet , tinand-o aproape de el si continuand sa mearga ,. fara un loc anume , asteptand momentan parerea satenei.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Vin Ian 20, 2012 1:51 pm

-Sigur nu ma deranjeaza.zise zambind apropiinduse mai mult de el impreunandu-si degetele cu ale lui.
Mergeau destul de calmii pana la urma chiar nu ii presa nimic!Isi lasa capul capul pe umarul lui mergand incet.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Vin Ian 20, 2012 2:02 pm

Schita un zambet , punandu-si o mana in jurul taliei ei si mergand mai departe.Privea cerul plictisit , sau inainte depinde de cum ii trecea lui prin cap.Se simtea bine cu ea , desi numai ce o cunoscuse.
Cine ii vedea , clar zicea ca sunt indragostiti , dar nu era adevarat , cel putin nu acum.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 8:20 am

Ii zambi luandu-l de mana.Nu vroia sa intrebe unde merg,l-ar fi urmat oriunde cat timp era el acolo.Ii placea de el si sa stea cu el nu vroia sa se creada ca sunt impreuna insa nici nu ar fi deranjat-o ce era drept se potriveau impreuna,poate va iesi ceva ceva mai bun ca o simpla aventura.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 8:22 am

Ajunsera in scurt timp in fata casei lui , deschise calm usa , lasand-o pe tanara sa intre prima si schita un mic zambet.Ceva ii spunea ca avea sa fie mai mult de o aventura , dar aici ramanea la latitudinea lui , mai ales ca era un pervers si jumatate la fel ca si scorpia de cea mai buna prietena , care sigur era cu cineva.
Chicoti incet si astepta ca tanara sa intre prima.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 8:26 am

Intra in casa uitanduse in jur dupa care intorcanduse cu fata la Andrew tragandu-l de mana apropiindu-l de ea.Nu stia ce era in capul ei insa nu era ea o persoana prea cuminte sau timida.Zambi stand pe varfurii sarutandu-l bagandu-si mainile in parul lui.
Da poate avea sa iasa ceva daca Aldercy era asa curajoasa cu cineva era clar cu o persoana potrivita.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 8:29 am

Inchise usa cu piciorul , lipind-o de un perete si raspunzandu-i la sarut.Nu se putea abtine , dar totusi stia ca trebuia sa aiba grija , sa fie mai bland cu ea , desi partea lui pervers nu vroia acest lucru.
Chicoti in sinea lui si o lipi mai mult de perete , ridicandu-i pur si simplu picioarele si mangaindu-i intr-un mod tandru coapsele.Avea sa aiba o zi perfecta , de asta era sigur.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 9:03 am

Zambi urcandu-si ambele picioare dupa talia lui zambind.Il saruta apasat muscandu-l de buza inferioara incet apropiinduse de el mai mult simtind ca este lipita de el.Se impinse de el de cateva ori,isi rotise capul pe spate scuturandu-si parul.Ii zambi sarutandu-l.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 9:10 am

Se indrepta cu ea in brate spre dormitorul lui schitand un zambet.Ajunse in scurt timp si o lasa pe pat sarutand-o pe gat.Incepu sa o mangaie pe copase zambind si muscand-o usor de gat si trecandu-si limba peste gatul ei.

Incepu sa se frece de ea sarutand-o din nou pe buzele acelea dulci , zambind in sinea lui.Nu era normal pentru asta , dar nu mai conta , cat timp nu ajungea la corupere de minori era bine.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 9:17 am

Se tinea cu mainile de spatele lui ridicandu-i usor camasa la spate bagandu-si mainile zgaraindu-l incet.Il saruta muscandu-l de buza dupa care dand cu limba fiindca il musca destul de tare insa nu se putea controla.Ii baga un genunghi intre picioare incepand sa il miste linganduse pe buze la pauzele dintre saruturii.Ii simtea buzele moi si ademenitoare alaturi de ea ceea ce o inebunea si ceda.Pana la urma nu era ceva rau,nu va ajunge sa il dea la corupere de minorii clar.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Lun Ian 23, 2012 9:20 am

Marai incet cand aceasta isi baga genunchiul intre picioarele lui.Chicoti incet , dandu-si camasa jos si aruncandu-i apoi si ei tricoul zambind si sarutand-o din nou pe gat , coborand spre sani.

Ajunse aproape de piept si zambi , bagandu-si mana intre picioarele ei si incepand sa o mangaie incet si tandru , sarutand-o si bagandu-si o mana sub ea , pentru ai desface sutienul.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:04 am

Zambi incet cand acesta isi baga mana intre picioarele ei.Il saruta muscandu-l de limba.Isi misca usor degetele lungi la fermoarul lui de la pantaloni facand mici cerculete zambind perverc.

Isi trecu limba peste buze deschizand usor fermoarul dupa ce se juca cateva secunde.Il dadu de pe ea urcanduse ea pe el incepand sa il sarute pe buze,pe gat muscandu-l incet dupa care cobora spre piept.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:08 am

Zambi lasandu-se pe spate cu ea peste el.Genunchiul lui , era intre picioarele ei mangaindu-i incet zona intima , facandu-l sa zambeasca.Isi dadu capul pe spate , lasand-o sa il sarute si maraind cand il musca.
Nu prea era adeptul muscaturilor , cel putin nu aplicate lui , dar nu comenta nimic.O trase mai aproape de el , sarutandu-i acele buze dulci si plimbandu-si incet mana pe spatele ei gol.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:35 am

Ii trase pantalonii pana jos aruncandu-i undeva prin camera fiind cam neatenta.Il saurta pe abdomen ajungand pana la barbatia lui.Il freca un pic cu dosul palmei zambind incet.
Ii dadu usor jos chiloti,isi dadu parul pe spate pentru a nu o incurca.Dadu usor cu limba peste barbatia lui lindanduse dupa pe buze.Incepu sa il suga facand cateva pauze pentru a respira.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:41 am

Isi inclesta mana in parul ei lasandu-si capul pe spate si gemand de placere.Clar fata asta ii punea capac si ii placea totusi.Scotea mici gemete de placere , continuand sa isi tina mana in parul ei.Nu se astepta la una ca asta , dar ii placeau fetele perverse , si totusi nici una nu facuse oral atat de bine ca si ea.
Isi scoase mana din parul ei , prinzand-o bland de barbie si tragand-o in sus spre el.Nu voia sa isi dea drumul , asa ca era mai bine sa o opreasca.
O puse din nou pe spate , sarutand-o pe buze , coborand pe gat apoi,
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:45 am

Nu o deranja faca asta adica nu era experta nu o facea des si nici nu era o experta asta era clar.Baiatul o ridica sarutand-o ridicand-o spre el.
Il saruta si ea zambind dulce lasanduse pe piptul lui jucanduse cu degetele pe el incepand sa il sarute.Isi lasa mana in jos catre barbatia lui incepand sa il frece.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:47 am

Ii opri mana , luandui-o de la mandria lui si cobori cu saruturile pe piept , tot mai jos ajungand la zona ei intima.Picioarele ei erau pe umerii lui , el jucandu-se cu limba in acea zona in timp ce ii manga cu calm sanii mari si moi.
Zambi continuand sa o linga incet.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:50 am

Isi lasa capul ridicandu-l in sus catre tavan incepand sa scoata mici gemete de placere.Prinse cearceaful cu mainile strangandu-l puternic simtind cum corpui ii arde.
Era primul baiat care ii facea asta insa simea ca ii place la nebunie.Zambi incet catre el incercand sa numai scoata niste gemete atat de zgomotoase.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:52 am

Ii placeau gemetele ei , stiind asa ca tanara se simtea bine.Continua , bagandu-si putin mai adanc limba si zambi in sinea lui , avand mainile acum pe picioarele ei calde , mangaindu-le incet.Nu se putea abtine sa stea calm si nici nu vroia acest lucru , asa ca continua ceva mai brutal .
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:57 am

Ii placea aceasta senzatie insa simtea ca numai rezista prea mult stia ca numai facuse sex niciodata insa ce putea sa zica?Acum parca vroia asta din ce in ce mai mult.Isi lasa capul si mai mult pe spate continand sa geme.Ii inconjurase talia cu picioarele dupa ce tresari usor la atingerea lui tragandu-l mai mult spre ea simtind ca incepe din ce in ce mai tare.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 7:58 am

Se departa putin , patrunzand-o incet apoi si stand deasupra ei in maini , fara sa se lase peste ea , prea tare.O saruta apasat pe buze , incepand sa faca miscari de dute-vino , dandu-si seama ca era virgina.
Ii prinse usor una dintre maini , impleticindu-si degetele cu ale ei si punand-o pe cearceaful moale , langa capul ei zambind.
Sus In jos
Aldercy V. Hogewild.

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 8:10 am

O patrunse incet,gemu destul de tare durand-o simtind ca se cutremura insa doar zambi.Dupa un timp incepu sa simta si placere incepand sa geama de placere.Il saruta si ea tinandu-l de mana arcuindu-si spatele in sus.
Sus In jos
Andrew Cooper

MesajSubiect: Re: Free to play games.   Mar Ian 24, 2012 8:14 am

Devenise putin mai brutal , coborandu-si saruturile pe gatul ei si marind ritmul.Stia ca trebuia sa o ia mai incet , dar nu avea cum si nici nu vroia acest lucru.Era prea excitat sa se calmeze acum.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Free to play games.   

Sus In jos

Free to play games.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Romania Stunt Empire [0.3x] » 93.119.30.150:7777 V.I.P Free !
» [0.3d]~La Famylia~||Role Play 24/24 NON-STOP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Demential Reveire :: Kentreind :: Coffe shop-
Mergi direct la: