Demential Reveire

Rpg real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Group staff
House points
1670 puncte
450 puncte
210 puncte
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Parteneri
forum gratuit

Distribuiţi | 

Yeah I see green stars.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vanessa Elena Black
Kentfrond

Data de inscriere : 02/01/2012

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 16, 2012 9:24 am

Gemea incet , dar il prinse de barbie intr-un final , ridicandu-i privirea spre el.Il privi calma in ochi si schita un mic zambet dulce , dar provocator.
-Usor iubire , numa ce m-ai cunoscut.sopti sarutandu-l dulce pe buze.
Sanii ei erau presati de pieptul sau tare , dar nu ii pasa in acel moment.Nu avea de gand sa se culce cu el acolo.
-Nu am de gand sa ma culc cu tine in lac.sopti , muscandu-l apoi de buza.

Profesor

Data de inscriere : 14/01/2012

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 5:58 am

Surase usor ridicandu-si privirea albastra spre Vanessa privind-o in ochii usor amuzat.
-Am zis eu ca trebuie neaparat aici iubire?zise gand des din gene parand ca un copil mic care clar el nu era.
Zambi larg sarutand-o usor pe umar dupa care isi ridica privirea complet spre ea.
-Desigur,putem merge unde vrei tu si nu neaparat cu aceste intetii.
Nu vroia doar sa se culce cu ea acum chiar daca nu ar fi fost prima oara cand facea asta....celelalte erau doar simple curve insa poate Vanessa avea sa fie ceva mai special in viata lui.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 9:53 am

Zambi incet privindu-l in ochi si punandu-si usor mana pe obrazul lui , sarutandu-l scurt.
-Vreau sa mai astept...si asa ma simt ca o curva pentru ca m-am dat la tine. sopti fara al privi de aceasta data.
Chiar asa se simtea , nu era genul care sarea pe cineva dintr-o data , dar la el era ceva special ceea ce o dadea peste cap cu totul.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 11:22 am

Acum se simtea cam prost ceea ce era cam ciudat pentru el nu ii prea pasa de altele insa cu ea era altceva oare cade in capcana dragostei?
-Te inteleg,nu am de gand sa te oblig iubit-o si nu esti curva ca nici eu nu sunt daca m-am dat la tine.asa era asa ii venea lui sa zica din gura si asta simtea.Iesi din apa tragand-o de mana dupa el.Ii legase sutienul la spate si ii trase tricoul pe ea zambind larg.
-Atunci,haide sa vedem un film.zise zambind calm luand-o de mana.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 11:32 am

-Vreau sa ma schimb intai iubire , trecem pe la mine?intreba calma si zambind incet.
Isi impletici degetele cu ale lui si il saruta incet si tandru pe buze.Clar incepea sa se indragosteasca de el.Era mult prea ciudat si se simtea extrem de bine langa el si ei bine protejata , chiar daca nu avea nevoie de asta ii placea setnimentul ce era in ea.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 1:57 pm

-Okey arata-mi drumul.zise zambind alrg.
Poate avea sa se poarte mult mai dragut,da clar parea o fata diferita si poate avea sa o iubeasca cine stie.Suna ciudat ca Mitch sa se indragosteasca insa oricine poate spera in "Miracole".O lua de mana mergand usor cu ea lasanduse tras de ea.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 2:00 pm

Isi impletici degetele cu ale lui , zambind incet si mergand mai departe.Ajunsera in scurt timp la blondina acasa.Deschise usa , lasandu-l pe el primul zambindu-i dulce.Oare se indragostea de el?Oare?
Ofta incet , lasand gandurile pentru alta data si privindu-l calma , dar cu o oarecare perversitate in privire.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 2:10 pm

Ajunse in scurt timp in casa blondinei.Intra primul desi nu vroia el vrand sa fie un gentaman.Se apleca ca un sir facand o plecaciune pentru a o lasa sa intre.
-Madame.zise razand.O saruta scurt pe buze asezanduse dupa aceea pe un scaun asteptand sa se schimbe.Da,se indragostise.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Vin Ian 20, 2012 2:33 pm

Chicoti incet , raspunzandu-i la sarut.
- Poti veni si in dormitor daca vrei . spuse dand usor din umeri.
O lua inainte , spre dormitorul ei plictisita si ajunse in scurt timp.Lasa usa deschisa pentru orice eventualitate si deschise dulapul gandindu-se cu ce sa se imbrace.

Isi dadu hainele jos , ramanand in lenjeria rosie intima si statea in fata dulapului neavand vreo idee cu ce ar putea sa se imbrace.Ofta incet incepand sa scotoceasca printre haine.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 8:23 am

Zambi calm vrand sa o urmeze isi ciufuli parul intr-un mod provocator urmand-o in dormitor ei.l
-Nu trebuie sa ma inviti de doua ori.zise pufnind in ras.
Se indrepta spre ea isi puse mainile in jurul taliei ei punandu-si barba pe umarul ei privind cu o fata inocenta in marele sifonier.
-Aia imi place!zise aratand cu degetul catre o rochita scurta rosie fara maneci.Poate avea sa o duca la restaurant cine stie?!
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 8:27 am

Chicoti incet cand il auzi si dadu afirmativ din cap.Se intoarse in bratele lui , zambind si il saruta direct fara sa il mai lase sa spuna ceva.Era nebuna stia asta , dar se bucura in fiecare moment de acea nebunie , ii placea , defapt adora acest lucru.
Isi strecura incet , limba printre buzele lui , lipindu-si incet corpul de al sau .Zambind in sinea ei.Nu se putea abtine si totusi era acolo pe jumatate dezbracata , dar nu o deranja.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 8:38 am

Zambi simtind acel sarut rapid care pe moment il inebunise.O ridica in brate incepand sa o invarta inca sarutand-o cat de mult putea.
O lasa jos zambind luand-o de mana.
-Hai sa mancam ceva.zise lasand-o sa se imbrace.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 8:42 am

-De ce trebe tu sa strici momentele?intreba scotand limba la el.
Lua acea rochita de care spusese el si zambi dulce , imbracandu-se.
-Hai fi bun si trage fermuarul ca nu ajung.spuse inocenta.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 9:10 am

-Ce momente?zise clipind des din gene parand un ingeras mult prea dulce.Rase ursor apropiinduse de ea.
Ii dadu parul la o parte,o saruta usor pe gat dupa care ii prinse fermoarul in maini nestiind daca sa il inchida.Ii simti parfumu lsi parca simtea ca o ia razna insa sa se lase urmat de fantezii sau...?
Cred ca cedase,o lua pe sus intinzand-o pe pat punanduse deasupra ei sarutand-o,da renuntase.
-Nu cred ca trebuie sa il mai inchizi.zise schitand un mic zambet pervers.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 9:14 am

Isi ridica un picior pe talia lui zambind si il saruta dulce pe buze.
- Nu ma supar.sopti si se intoarse fiind deasupra lui.
Iubea chestii de genul , dar cu el era altfel , dar ii placea acea senzatie pe care io oferea la fiecare atingere.

Statea deasupra lui si continua sa il sarute.Ii dadu tricoul jos , in cateva clipe zambind dulce si perversa in acelasi timp.Il saruta din nou , trecandu-si unghile pe pieptul sau , coboand spre abdomenul bine facut.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 9:20 am

Isi trecu limba peste buze zambind destul de pervers insa si firav in acelasi timp,acel zambet pe care numai un demonas ca el il putea avea.
Obaserva ca blondina se urca peste el,ii placea asta insemna ca are initiativa,zambi cand vazu ca ii dadu tricoul jos.

Ii desfacu sutienul un pic cam greu urand acea incuietoare insa in cele din urma reusi.O saruta pe gat coborand ajungand la sanii,ii saruta avand un genunghi intre picioarele ei frecand-o.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Lun Ian 23, 2012 9:22 am

Gemea adanc de placere si isi lasa capul pe spate.Era ceva mirific ce zimtea in acel moment , dar ii placea la nebunie.Ii dadu capul pe spate si incepu sa il sarute incet pe gat , frecandu-se de genunchiul lui si coborandu-si mana intre picioarele lui , incepand sa il mangaie incet .

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 7:40 am

Se freca de ea continand sa o sarute pe gat coborand in jos.Se simti excelent simtind mana ei acolo zambi in sinea lui tragand-o usor de sfarcurii.
Se opri sarutand-o pe buzele ei dulci si fine zambind incet.
-Esti gata?zise stiind la ce se refera.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 7:43 am

Isi deschise gura , vrand sa zica ceva , dar nu isi gasea cuvintele , asa ca se rezuma sa dea doar din cap in semn ca da.Stia ca numai ce il cunoscuse si toate alea , dar ceva in adancul ei o facea sa vrea acest lucru.
Zambi dulce , sarutandu-l tandru si avand mainile pe spatele lui.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 7:47 am

Zambi incet si o puse cu picioarele dupa talia ei.O prinse cu mainile dupa talie si isi introduse membrul in ea lasandu-si usor capul pe spate.
Poate ca era prea direct insa nu avea ce sa faca simea ca vrea asta si simtea ca parca o cunostea de o groaza de timp.Incepu sa faca mici miscarii dute-vino sarutand-o apasat pe buze.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 7:49 am

Gemu de durere cand o patrunse , bagandu-si putin unghile in spatele lui.Ii raspunse la sarut , relaxandu-si corpul si strecurandu-si usor limba printre buzele lui.Nu sarea niciodata asa in pat , defapt nici nu ajunsese sa o faca pana in acel moment , dar nu regreta chiar deloc.

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 7:54 am

Gemu si el incet lasandu-si capul pe spate relaxanduse.O saruta si el introducandu-si limba jucanduse cu a ei intr-un joc nebunesc.Se simtea extraordinar insa gemu destul de tare cand o patrunse,spera ca daca era virgina sa nu o fi deranjat.
Se lasa pe spate cu ea punanduse pe ea tinand-o de maini punandui-le deasupra capului sarutand-o apasat.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 7:55 am

Era ciudat ce simtea , dar ii placea.Isi arcui incet spatele de placere , lasandu-si mainile deasupra capului tinandu-le el.Zambi in sarut , raspunzandu-i la acel sarut si jucandu-se cu limba lui.Il musca usor de buza inferioara .

Profesor

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 8:08 am

Se simtea bine si credea ca si ea la fel asa ca doar zambi continand sa se miste.O trase deasupra lui incepand sa o patruna mai rapid introducandu-si un deget in fundul ei sperand ca nu parea destul de ciudat.
Sus In jos
Vanessa Elena Black
Kentfrond

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   Mar Ian 24, 2012 8:09 am

Gemea adanc de placere , stand deasupra lui acum si miscandu-se , sarutandu-l usor pe gat.Simti cum ochii ei se facusera rosii si doar ii inchise.Nu vroia sa il muste din gresala.Continua sa isi plimbe limba pe gatul lui , zambind si gemand de placere.

MesajSubiect: Re: Yeah I see green stars.   

Sus In jos

Yeah I see green stars.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Green Zone Stuntage - IP: samp.skilledgaming.info:7777 || 93.119.26.230:7777

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Demential Reveire :: Kentreind :: Park-
Mergi direct la: